X2 The Threat - Technický problém (možná offtopic)

Moderator: DJ Die

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

X2 The Threat - Technický problém (možná offtopic)

Post by TTenk » Fri, 20. Apr 12, 10:12

Ave piloti...

mam takový problémek a tak nějak mi došli nápady.
Po mnoha sektorech prozkoumávání jsem objevil zašantročený CD od Score s X2TT.
Jak jste se někde mohli i dočíst, nefunguje mi točivá osa lodě (Mechanika)
takže po nějakém tom bádání se mi podařilo instnout X2 přes domácí síť.

Ale problémek...

Když spustím X2 tak nějak zjišťuji že mi CPU tiká jen na 8000MHz (což je nejnižší možný tlukost srdce)
Potřeboval bych poradit, zda jste někdo něco podobného neřešiil, jak jste to vyřešili.

Tlouct muže až 2x 2200MHz

Díval jsem se po netu a spouta užitečných typů co jiní piloti posbírali po X-Universu, ale všechny se týkali vypnutí / zapnutí jistých forem života v Biosu.
Což však nemůžu.
Zrak mé kocábky je prasklý, takže ma připojený extérní monitor. A jak někteří víme, u tech plastových skořábek, označující je za notebooky, se monitor zapíná až buh ví kdy, takže taje Biosu jsou mi zakázány...

Nevíte tedy někdo o nějakém užitečném nástroji, ktarý by dokázal nastavit bios aniž by byl v biosu (změny by se provedli po restartu)

Docela by mi i stačilo kdyby to běželo stále na 1600MHz (x2)

Díky předem za rady a tipy....

EDIT: na to nejduležitější jsem zapomněl, dělá mi to jen u X2, že výon CPU klesne na 800MHz u ostatních díů běhá někde mezi 1600-2000MHz
u jiných her běhá taky v pohdoě.

Ovladače mam nejnovější, systém stále aktuální, nout zabezpečený....

Lukaszno1
Posts: 101
Joined: Mon, 15. Jun 09, 13:30
x4

Re: X2 The Threat - Technický problém (možná offtopic)

Post by Lukaszno1 » Sun, 6. May 12, 11:12

TTenk wrote:Ave piloti...

mam takový problémek a tak nějak mi došli nápady.
Po mnoha sektorech prozkoumávání jsem objevil zašantročený CD od Score s X2TT.
Jak jste se někde mohli i dočíst, nefunguje mi točivá osa lodě (Mechanika)
takže po nějakém tom bádání se mi podařilo instnout X2 přes domácí síť.

Ale problémek...

Když spustím X2 tak nějak zjišťuji že mi CPU tiká jen na 8000MHz (což je nejnižší možný tlukost srdce)
Potřeboval bych poradit, zda jste někdo něco podobného neřešiil, jak jste to vyřešili.

Tlouct muže až 2x 2200MHz

Díval jsem se po netu a spouta užitečných typů co jiní piloti posbírali po X-Universu, ale všechny se týkali vypnutí / zapnutí jistých forem života v Biosu.
Což však nemůžu.
Zrak mé kocábky je prasklý, takže ma připojený extérní monitor. A jak někteří víme, u tech plastových skořábek, označující je za notebooky, se monitor zapíná až buh ví kdy, takže taje Biosu jsou mi zakázány...

Nevíte tedy někdo o nějakém užitečném nástroji, ktarý by dokázal nastavit bios aniž by byl v biosu (změny by se provedli po restartu)

Docela by mi i stačilo kdyby to běželo stále na 1600MHz (x2)

Díky předem za rady a tipy....

EDIT: na to nejduležitější jsem zapomněl, dělá mi to jen u X2, že výon CPU klesne na 800MHz u ostatních díů běhá někde mezi 1600-2000MHz
u jiných her běhá taky v pohdoě.

Ovladače mam nejnovější, systém stále aktuální, nout zabezpečený....
2x1600 ti to při X2 nikdy nepojede protože X hry nepodporují vícejádrové procesory.Proto ti to ukazuje 2x800 což znamená 1600MHz čili ti hra jede jen na jedno jádro.

Return to “Česky / Czech X-Forum”